עמוד הבית

אני פסיכולוג קליני בכיר ומדריך מוסמך בפסיכותרפיה ואבחון פסיכולוגי. את התואר הראשון והשני שלי למדתי באוניברסיטת תל-אביב. במהלך חמש עשרה השנים שחלפו מאז, עבדתי והצעתי טיפול פסיכולוגי במחלקה סגורה באברבנל, ביחידה לילדים ולנוער של משרד הבריאות ביפו ובמכון "טריאסט שריג" לפסיכותרפיה.

טיפלתי בילדים, נוער ומבוגרים. עבדתי בטיפול פרטני ואף הנחיתי קבוצות טיפוליות. הדרכתי פסיכולוגים, מטפלים באמנות וחונכים. עבדתי במחלקה לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל-אביב, שם ריכזתי את המיונים למחלקה ואת הפרקטיקום (העבודה המעשית) של הסטודנטים. לימדתי פסיכותרפיה ופסיכופתולוגיה במכללת "איסיס" וניהלתי את יחידת האבחון במכון "טריאסט שריג". במהלך שנות עבודתי צברתי נסיון רב של טיפול פסיכולוגי באנשים הסובלים מדיכאון, חרדה, הפרעה פוסט-טראומטית ובמי שעברו התעללות בילדות.

כפסיכולוג קליני מצאתי עם הזמן, שכותרות והגדרות פורמליות אינן נחוצות במיוחד. אל החדר שלי מגיעים כיום אנשים המרגישים שחייהם קשים מכפי שהיו רוצים; אנשים שחשים לא מסופקים, שאינם מגשימים את עצמם באופן מלא, שמרגישים תקועים בזוגיות או בקריירה, חווים בדידות או פחדים ומחפשים כיוון ומשמעות. אנשים אלו החליטו שהם רוצים לחיות חיים טובים יותר ופנו לטיפול.


צור קשר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.


Wisy - שיווק באינטרנט


Google+